Svatební oznámení Mottak


Telefon 577 477 246


Informace

Dodací lhůta
Doprava
Fotografie
Grafický návrh
Jak si objednávat
Jak si vybírat
Jazykové verze
Jmenovky
Katalog vzorů
Kompletace
Kontakty
Menu
Minimální množství
Obálky
Obchodní podmínky
Označení výrobků
Písma
Podpora
Pozvánky
Přiobjednávka
Příprava tisku
Samolepky
Svatební motta
Svatební texty
Vzorek
Zahraničí
Zakázková výroba
Změna oznámeníSdílej Mottaka na Facebooku

Svatební oznámení vzory

Pozvánky ke svatebnímu stolu a jmenovky

Návrh pozvánek

Návrh pozvánky ke svatebnímu stolu vám zašleme spolu s grafickým návrhem oznámení. Pokud vám nevyhovuje, vyberte si konkrétní vzor z této stránky, případně si jej vyberte už předem a napište do objednávky číslo vzoru do kolonky pro text pozvánky. Pozvánky uvedené na této stránce nemusí být všechny momentálně skladem.

 

Dva druhy pozvánek

Pokud chcete pozvánky ke svatebnímu stolu a pro část hostů pozvánky na večer, napište do počtu kusů pozvánek součet obou druhů a do kolonky "Text do svatební pozvánky" vždy počet kusů a text jednoho druhu a počet kusů a text dalšího druhu.

 

Umístění textů a ceny

Text pozvánky se tiskne buď přímo na zdobenou titulní stránku pozvánky a zadní list se pak odřízne. Tato úprava je v základní ceně pozvánky s tiskem bez příplatku, pokud se nic netiskne na vnitřní stranu. Nebo se text tiskne na třetí stránku (dovnitř). Na přední stranu je pak možno natisknout navíc jména či iniciály snoubenců nebo datum svatby či jiný text za příplatek 3 Kč na každou pozvánku, pokud budou všechny texty stejné. Příplatek je k ceně pozvánky připočten až v celkovém vyúčtováním. Tisk na jednu stranu pozvánky je již obsažen v ceně pozvánky s tiskem.

Pro pozvánky ke svatebnímu stolu není stanoveno minimální množství a lze je objednávat již od jednoho kusu. Ke každé základní pozvánce je dodávána také obálka odpovídající velikosti (netýká se ekonomických pozvánek a pozvánek na přání). Jedna příprava tisku pozvánek je zdarma, pokud jsou objednány spolu s potištěnými svatebními oznámeními. Příprava tisku 70 Kč se doplácí až k druhé a další variantě textu pozvánky.

Při samostatné objednávce pozvánek s tiskem bez svatebních oznámení je každá příprava tisku účtována jako u svatebních oznámení ve výši 300 Kč.

Při použití pozvánky jako jmenovky není v ceně obálka k jmenovkám zvlášť. Ke jmenovkám obálky nejsou dodávány.

 

Provedení a vzory pozvánek a jmenovek

Pozvánky ke svatebnímu stolu jsou knihařsky zpracované výrobky v otevíracím provedení. Nejedná se jen o obyčejnou kartičku. Ke každé otevírací pozvánce je zdarma dodávána také obálka odpovídající velikosti. Tyto pozvánky je možno použít také jako děkovné karty hostům a též dárcům nebo dokonce jako samotné svatební oznámení. Většinou je tisk možný dovnitř nebo i na přední stranu (a zadní odříznout) a namísto zavírací pozvánky tak mít pouze kartičku.

 

Pozvánka ke svatebnímu stolu T-18G

Pozvánka je zlatavě perleťová, skládací na poloviny, velikost 117x168 mm. Rámeček je slepotiskový, srdce s ornamenty je zhotovené zlatou reliéfní ražbou. Text se tiskne dovnitř nebo vně.

 

Pozvánka ke svatebnímu stolu T-18S

Pozvánka je stříbřitě perleťová, skládací na poloviny, velikost 117x168 mm. Rámeček je slepotiskový, srdce s ornamenty je zhotovené stříbrnou reliéfní ražbou. Text se tiskne dovnitř nebo vně.

 

Pozvánka ke svatebnímu stolu T-20

Pozvánka je vyrobena z kraftového papíru (recyklovaného papíru), skládací na poloviny, velikost 115x166 mm. Rámeček z perokreseb růží je natištěný ofsetem černou barvou. Text se tiskne dovnitř zavírací pozvánky nebo na přední stranu do rámečku a zadní list se odřízne. Velikost bude pak pochopitelně o něco méně než poloviční. Lze použít jako jmenovku. Vhodná barva pro potisk je tmavě hnědá nebo černá. Jiné barvy budou ovlivněny barvou podkladu.

 

Pozvánka ke svatebnímu stolu T-14

Pozvánka je uvnitř světle zlatavě perleťová, zvenku tmavá zlatavá patina. Je skládací na poloviny, velikost 117x168 mm. Rámeček je slepotiskový, linky s ornamenty (na obrázku tmavé) jsou zhotovené zlatou ražbou. Text se tiskne dovnitř nebo vně.

 

Pozvánka ke svatebnímu stolu T-16

Pozvánka je lehce žlutě chamois, skládací na poloviny, velikost 117x168 mm. Rámeček je slepotiskový s perleťovou reliéfní ražbou. Text se tiskne dovnitř nebo vně.

 

Pozvánka ke svatebnímu stolu TK-104

Pozvánka je z vnějšku stříbřitě perleťová s velmi jemným rastrem, uvnitř bílá, skládací na poloviny, velikost 120x180 mm. Výzdoba je slepotisková, ozdobný pruh je zhotovený stříbrnou ražbou, která duhově odráží světlo. Text se tiskne dovnitř, případně vně na zadní stranu.

 

Pozvánka ke svatebnímu stolu TK-108

POUZE DO DOPRODÁNÍ

Pozvánka je zlatavě perleťová, skládací na poloviny, velikost 120x180 mm. Výzdoba je slepotisková, ozdobný pruh se sluníčkem je zhotovený zlatou reliéfní ražbou. Text se tiskne dovnitř, případně vně na zadní stranu.

 

Pozvánka ke svatebnímu stolu T-11

Pozvánka ke svatebnímu stolu typ T-11 je po obou stranách bíle perleťová. Tím získala stříbřitý vzhled povrchu. Před složením jsou rozměry 117x169 mm, po složení je velká 117x85 mm. Zdobí ji pět slepotiskových linek podél dolního okraje předního listu se stříbrnou matnou ražbou zhotovenou ozdobou uprostřed. Ta dělí přední stranu na horní a dolní část a má zajímavý duhový odraz světla. Text pozvánky je možno natisknout buď na přední stranu nebo na 3. stranu pozvánky dovnitř, kam již vejde textu poměrně hodně. Přední strana pak může zůstat bez dotisku nebo lze na ni umístit iniciály či jména snoubenců, datum svatby a podobně. Potištění obou stran je však za příplatek. K pozvánce je dodávána obálka z oboustranně stříbřitě metalizovaného papíru 127x89 mm.

Pozvánka ke svatebnímu stolu T-11

 

Pozvánka ke svatebnímu stolu T-12

Pozvánka ke svatebnímu stolu typ T-12 je po obou stranách zlatě perleťová. Před složením jsou rozměry 117x169 mm, po složení je velká 117x85 mm. Zdobí ji trojitý obdélníkový slepotiskový rámeček po obvodu se zlatou ražbou zhotovenou ozdobou uprostřed. Ta dělí přední stranu na horní a dolní část. Text pozvánky je možno natisknout buď na přední stranu dovnitř rámečku velkého 100x69 mm nebo na 3. stranu pozvánky dovnitř, kam již vejde textu poměrně hodně. Přední strana pak může zůstat bez dotisku nebo lze do rámečku umístit iniciály či jména snoubenců, datum svatby a podobně. Potištění obou stran je však za příplatek. K pozvánce je dodávána obálka z oboustranně zlatě metalizovaného papíru 127x89 mm.

Pozvánka ke svatebnímu stolu T-12

 

Pozvánka na přání

Můžeme vám také natisknout pozvánky téměř libovolného rozměru (minimální rozměr 4,5 cm pro ořez, maximum A4) s libovolným textem. Cena pozvánky i cena přípravy je závislá na konkrétním požadavku a začíná od 10 Kč za kus a ceny přípravy za jednu textovou variantu od 70 Kč. Jsou dodávány bez obálek.

Svatební pozvánky na přání až do velikosti A4 bez bigování a dalších úprav vám můžeme natisknout na tyto materiály:
0002 Satin White 160g - oboustranně stříbřitě perleťový polokarton
0003 Satin White 250g - oboustranně stříbřitě perleťový karton
0007 Satin Cream 250g - oboustranně zlatavě perleťový karton
0028 Satin White Lined 250g - oboustranně stříbřitě perleťový karton se strukturou plátna s orientovanou osnovou na přední straně
0040 Ivory White 250g - jednostranně potahovaný karton slonovina bílá
0041 Ivory Cream 250g - jednostranně potahovaný karton slonovina žlutá
Polokarton bílý matný jemně hlazený 250g

 

Ekonomická pozvánka

Ekonomické pozvánky již mají natištěný text a TEXT, PÍSMO A BARVU PÍSMA NELZE ZMĚNIT.
Jedná se o hotový výrobek.
Ekonomické pozvánky jsou potištěny textem: Srdečně Vás zveme ke svatebnímu stolu, a to písmem Shelley Script Allegro.

Ekonomické pozvánky jsou finančně úspornou variantou pozvánek. Jde o malé kartičkové pozvánky o velikosti přibližně 4,5x8 cm. Cena je 5 Kč za kus. K ekonomickým pozvánkám pochopitelně žádná příprava tisku není účtována. Jsou dodávány bez obálek.

Jsou natištěny buď šedým písmem na stříbřitě perleťovaném bílém kartonu (T-eko-S), tmavě hnědou barvou písma na zlatavě perleťovaném chamois kartonu (T-eko-G) nebo černou barvou písma na kraftovém (recyklovaném) papíru (T-eko-R).

 

Svatební pozvánky s obrázky

Příklady z desítek vzorů pozvánek, které jsou znázorněny na jednotlivých stránkách svatebních oznámení z katalogu 3, tedy Svatební oznámení s obrázky. Cena těchto pozvánek je dle typu 10 Kč nebo 13 Kč a můžete si je poznámkou v objednávce objednat k libovolnému vzoru z naší nabídky.

Pozvánka 1001p Pozvánka 1022p
Pozvánka 1036p Pozvánka 1029p

 

Dodací lhůta
Doprava
Fotografie
Grafický návrh
Jak si objednávat
Jak si vybírat
Jazykové verze
Jmenovky
Katalog vzorů
Kompletace
Kontakty
Menu
Minimální množství
Obálky
Obchodní podmínky
Označení výrobků
Písma
Pozvánky
Přiobjednávka
Příprava tisku
Samolepky
Svatební motta
Svatební texty
Vzorek
Zahraničí
Zakázková výroba
Změna oznámení


Kontakty

Telefon - denně od 9 hodin
577 477 246

E-mail
mottak@mottak.cz

Dodavatel:
Lydie Gigerichová, Sidonie 157, 763 34 Brumov-Bylnice 3, okres Zlín
IČ: 67513433, DIČ: CZ6758170111
Registrační číslo UOOU 00058306.
Dodavatel je plátce DPH a je zapsán v živnostenském rejstříku od 27. 5. 1999.

Svatební oznámení Mottak
Obchodní podmínky
Informace


Levné snubní prsteny

Tyto webové stránky neukládají žádné cookies.