Svatební oznámení Mottak


Telefon 577 477 246


Informace

Dodací lhůta
Doprava
Fotografie
Grafický návrh
Jak si objednávat
Jak si vybírat
Jazykové verze
Jmenovky
Katalog vzorů
Kompletace
Kontakty
Menu
Minimální množství
Obálky
Obchodní podmínky
Označení výrobků
Písma
Podpora
Pozvánky
Přiobjednávka
Příprava tisku
Samolepky
Svatební motta
Svatební texty
Vzorek
Zahraničí
Zakázková výroba
Změna oznámeníSdílej Mottaka na Facebooku

Svatební oznámení vzory

Jak vybírat svatební oznámení

Vyberte si z náhledů

Na stránce Svatební oznámení vzory si vyberte z náhledů svatební oznámení podle svých představ. Pod náhledem ihned vidíte kromě katalogového čísla oznámení také cenu za kus, a to jak bez potisku svatebním textem, tak cenu s tiskem vašeho textu. Klikněte pak na vybraný náhled a přejděte na produktovou stránku.
Pokud nenajdete náhled vybraného oznámení na stránce svatební oznámení, oznámení pravděpodobně není momentálně dostupné.

 

Porovnávejte

Pokud se rozhodujete mezi několika typy oznámení, klikejte na náhledy kolečkem myši nebo před kliknutím vždy přidržte klávesu Ctrl. Každá produktová stránka se vám tak otevře v nové záložce, mezi nimiž nebude problém přepínat a učinit snáze konečné rozhodnutí.

 

Zkontrolujte skladové množství

Na produktové stránce se nezapomeňte podívat také na množství kusů skladem. Na skladové množství pod 100 ks na každé produktové stránce upozorňujeme. Přesto i tak se může stát, že v okamžiku objednání nebylo množství zobrazené na webu ještě aktualizováno po předchozí objednávce a nebudeme vám schopni vybrané oznámení dodat. Stejně tak když zjistíme, že zboží na skladu má vážnou vadu. Pokud je u stavu skladů uvedeno Doprodej, znamená to, že se jedná o poslední kusy daného vzoru a ani v budoucnu je již nebude možné objednat.

 

Načerpejte informace

Na produktové stránce uvidíte větší obrázek svatebního oznámení a kompletní ceník včetně ceníku doplňků pro konkrétní typ oznámení. Celkovou cenu bez příplatkových služeb zjistíte ihned při zadání požadovaného počtu kusů do objednávkového formuláře.

Odkazy info slouží jako stručné vysvětlivky. Zaparkujte nad nimi kurzor myši a dozvíte se více.

Přečtěte si popis oznámení na produktové stránce, aby nedošlo k nepochopení obrázku a následnému nedorozumění. U novinek jsou popisy někdy zveřejněny s časovým odstupem. Popis obsahuje také informaci, zda je v ceně oznámení obálka, případně popisuje i způsob kompletace.

Pokud si chcete prohlédnout oznámení v ještě větší velikosti, klikněte na odkaz Zvětšit vpravo vedle obrázku oznámení. Zvětšené oznámení se vám otevře v nové záložce. Posouvat nahoru či dolů po stránce se lze otáčením kolečka myši nebo pomocí posuvníku u pravého okraje okna. Stejně tak pro pohyb do stran u malých monitorů použijte dolního posuvníku. Když budete chtít novou záložku se zvětšeným obrázkem svatebního oznámení zavřít, stačí pro návrat na předchozí stránku kliknout do obrázku.

Odkaz Rozměry, pokud se na stránce nachází, vás přesune níže na produktové stránky, kde je umístěn rozměrový nákres konkrétního svatebního oznámení. Zde se můžete přesvědčit, zda se váš text na nabízené oznámení bez problému vejde. Pokud máte hodně textu, raději zvolte větší svatební oznámení. Rozměrový obrázek je u většiny svatebních oznámení, ale ne úplně u všech.

Pro návrat z produktové stránky do katalogu klikněte na odkaz Katalog, umístěný zcela nahoře vpravo od obrázku. Po návratu do katalogu bude nyní náhled naposled prohlíženého svatebního oznámení zcela nahoře.

Dále budete zřejmě potřebovat informace ze stránky Jak si objednávat

 

Dodací lhůta
Doprava
Fotografie
Grafický návrh
Jak si objednávat
Jak si vybírat
Jazykové verze
Jmenovky
Katalog vzorů
Kompletace
Kontakty
Menu
Minimální množství
Obálky
Obchodní podmínky
Označení výrobků
Písma
Pozvánky
Přiobjednávka
Příprava tisku
Samolepky
Svatební motta
Svatební texty
Vzorek
Zahraničí
Zakázková výroba
Změna oznámení

 


Kontakty

Telefon - denně od 9 hodin
577 477 246

E-mail
mottak@mottak.cz

Dodavatel:
Lydie Gigerichová, Sidonie 157, 763 34 Brumov-Bylnice 3, okres Zlín
IČ: 67513433, DIČ: CZ6758170111
Registrační číslo UOOU 00058306.
Dodavatel je plátce DPH a je zapsán v živnostenském rejstříku od 27. 5. 1999.

Reference zákazníků pocházejí ze vzájemné komunikace a nejsou nikým ověřovány.

Svatební oznámení Mottak
Obchodní podmínky
Informace


Levné snubní prsteny

Tyto webové stránky neukládají žádné cookies.