Svatební oznámení Mottak


Telefon 577 477 246


Informace

Dodací lhůta
Doprava
Fotografie
Grafický návrh
Jak si objednávat
Jak si vybírat
Jazykové verze
Jmenovky
Katalog vzorů
Kompletace
Kontakty
Menu
Minimální množství
Obálky
Obchodní podmínky
Označení výrobků
Písma
Podpora
Pozvánky
Přiobjednávka
Příprava tisku
Samolepky
Svatební motta
Svatební texty
Vzorek
Zahraničí
Zakázková výroba
Změna oznámeníSdílej Mottaka na Facebooku

Svatební oznámení vzory

Dodací lhůta

Svatební oznámení EXPRES

Expresní tisk svatebních oznámení je po domluvě možný, pokud je potřebujete rychle. Tiskárna však požaduje za expresní tisk svatebních oznámení, tj. vytištění do 24 hodin od zadání do tisku (vyjma svátků) a odeslání zásilky v den vytištění nebo nejpozději následující pracovní den příplatek 500 Kč, tak zvažte, zda Vám několik dnů urychlení stojí opravdu za to. 500 Kč, to je přibližně cena barev, které se vyplýtvají při startu speciální tiskárny.

Pokud požadujete rychlé expresní zpracování, vytvořte a odešlete nejdříve objednávku a teprve pak nám zavolejte. Operátor na telefonu vaši zakázku ihned označí, abychom na ní začali co nejrychleji pracovat. Žádat o expresní zpracování mailem nemá smysl. Vše je totiž zpracováváno v pořadí došlých mailů a maily přicházejí nerovnoměrně.

Věnujte zvýšenou pozornost kontrole objednávky (pravopisu atd.), aby se omezil počet korektur.

 

NORMÁLNĚ - vše vyřizujeme v pořadí došlých mailů

Vše vyřizujeme v pořadí došlých mailů. Neodpovídáme vám, že požadovanou změnu pošleme grafičce, ale odpovíme, teprve až grafička změnu provede (byť se jedná o tečku za větou). Takový je náš systém. Jinak bychom mohli na změnu zapomenout a to nikdo nechceme.

Někdy nemáme na co odpovídat, jindy se během jednoho dne sejde několik stovek mailů a odpovědi vám přijdou třeba až o den později. Pokud se nás snažíte popohnat, paradoxně se vaše zakázka spolu s vaším druhým mailem bez našeho vědomí odsune k vyřízení zcela na konec a docílíte pravý opak toho, co jste chtěli.

Takže co jak dlouho trvá normálně?

 

Příjem objednávek = nepřetržitě

Ihned po správném odeslání se vám zobrazí potvrzovací stránka. Pokud ne, něco jste udělali špatně nebo máte příliš přísné nastavení internetového prohlížeče, které neumožní objednávku vytvořit nebo odeslat.

 

Kopie odeslané objednávky = 1 hodina

Kopii odeslané objednávky očekávejte nejpozději do hodiny po jejím dokončení a odeslání. Pokud nepřijde kopie vám, nepřišla ani nám a bude zřejmě potřeba objednávku vytvořit znovu. V takovém případě je možné, že některá nastavení vašeho počítače, tabletu nebo telefonu neumožní korektní odeslání objednávky. Zkontrolujte také spamovou složku ve vašem mailovém klientu.

 

Grafický návrh = max. 3 pracovní dny

Grafický návrh ke schválení nebo korektuře očekávejte půl hodiny až nanejvýše tři pracovní dny po odeslání objednávky. Pokud Vám grafický návrh nepřijde ani po třech dnech, pravděpodobně nám Vaše objednávka nebyla doručena. Kontaktujte nás pak telefonicky s dotazem. Zkontrolujte ale předem také spamovou složku ve vašem mailovém klientu.

 

Tisk = max. 7 pracovních dní

Zákazníkem schválené zakázky se tisknou nejpozději do sedmi pracovních dnů od schválení, většinou je však tato lhůta kratší. Zakázky, které jsou zákazníkem schváleny k tisku do pátečního odpoledne, odesíláme většinou už v pondělí nebo úterý následujícího týdne, pokud není nadprůměrné množství zakázek. Vždy záleží na momentální kapacitě výroby a množství, ale také skladbě objednávek. Ty nám nechodí rovnoměrně, proto doba od schválení do vytištění je velmi proměnlivá a situace se mění každý den. Expres tisk je do 24 hodin od schválení zakázky.

 

Odeslání = max. následující pracovní den po vytištění

Hotová svatební oznámení odesíláme vícekrát týdně prostřednictvím PPL. K odeslání dochází buď v den vytištění nebo následující pracovní den. V další pracovní den bývají zásilky kurýrem PPL doručovány. V některých lokalitách doručuje PPL i v sobotu. Rychlost doručení závisí i na tom, zda se vám kurýr při pokusu o doručení dovolá. Proto zvedejte telefony.

 

Pracovní doba a dovolená

Telefonická a mailová podpora denně od 9 hodin.

Náš výrobní tým velmi často pracuje i o víkendech a svátcích, často 16 hodin denně. Nepracujeme ve velikonoční a vánoční svátky, celou druhou polovinu prosince a začátkem ledna.

 

Dodací lhůta
Doprava
Fotografie
Grafický návrh
Jak si objednávat
Jak si vybírat
Jazykové verze
Jmenovky
Katalog vzorů
Kompletace
Kontakty
Menu
Minimální množství
Obálky
Obchodní podmínky
Označení výrobků
Písma
Pozvánky
Přiobjednávka
Příprava tisku
Samolepky
Svatební motta
Svatební texty
Vzorek
Zahraničí
Zakázková výroba
Změna oznámení

 


Kontakty

Telefon - denně od 9 hodin
577 477 246

E-mail
mottak@mottak.cz

Dodavatel:
Lydie Gigerichová, Sidonie 157, 763 34 Brumov-Bylnice 3, okres Zlín
IČ: 67513433, DIČ: CZ6758170111
Registrační číslo UOOU 00058306.
Dodavatel je plátce DPH a je zapsán v živnostenském rejstříku od 27. 5. 1999.

Reference zákazníků pocházejí ze vzájemné komunikace a nejsou nikým ověřovány.

Svatební oznámení Mottak
Obchodní podmínky
Informace


Levné snubní prsteny

Tyto webové stránky neukládají žádné cookies.